Про компанію

Ми вже 7 років здійснюємо посередницькі послуги з декларування вантажів.

Професійні знання та практичний досвід фахівців є запорукою успішного вирішення усіх складних питань митного оформлення. Ми допомагаємо нашим клієнтам пройти шлях від моменту акредитації на митниці до повного завершення митної очистки. 

За нашими плечима величезний обсяг робіт з різними групами товарів, різними митними режимами.

Західброксервіс – дійсний член Торгово-промислової палати України   Член Асоціації митних брокерів України

Фундаментом ТОВ "Західброксервіс" є команда досвідчених професіоналів, які знають ціну часу, які мислять категоріями клієнта, і діють виключно в Ваших інтересах.

Деякі наші співробітники мають 15-ти річний досвід роботи з митними органами, і саме вони коригують роботу інших.

Митні брокери постійно відстежують всі зміни в митному законодавстві, і завжди готові проконсультувати Вас про майбутні нововведення та нові можливості при митному оформленні.

Ми одними з перших активно запровадили систему електронного декларування.

Світовий ринок зовнішньоекономічних зв’язків і як наслідок-значне збільшення зовнішніх потоків вантажів стало причиною додаткової організації надання митних послуг , а саме відкриття філій на території України.

Ми оформляємо вантажі по всій товарній номенклатурі на Ягодинській та Рівненській митницях.

Якщо інтереси Вашого підприємства поширюються на ці регіони, то співпрацюючи з нами, ви маєте змогу спростити документообіг та знизити потребу поїздок Ваших співробітників для участі в митному оформленні або передачі документів.

Все це можна зробити через філіальну мережу нашої компанії.

Для більш ефективної роботи нами було прийнято рішення по організації відділу цілодобового оформлення попередніх повідомлень, що значно скорочує час прибуття автотранспорту в пункт призначення та термін оформлення вантажу. 

За бажанням клієнтів ми отримуємо дозволи різних державних органів України, необхідних для митного оформлення вантажу.

Для організації безпечного ланцюга поставок товарів, юридичний відділ нашого підприємства надасть Вам комплекс послуг в рамках існуючих зовнішньоекономічних угод та митного законодавства.

Довгостроковість, надійність і комфорт у взаєминах з клієнтами є для нас головною цінністю, а забезпечення стабільного зростання і розвитку бізнесу партнерів компанії, завдяки комплексним логістичним рішенням  – нашою головною метою.

Надіємось, що на сторінках нашого сайту Ви знайдете необхідну та корисну інформацію для ведення та ефективного розвитку Вашого бізнесу, зокрема в розділі "Корисні новини" є достатньо інформації по всім аспектам здійснення  зовнішньоекономічної діяльності.

В розділі "Громадянам" - зібрані всі актуальні та корисні поради, пов'язані з перетином митного кордону, правилами ввезення та вивезення валюти та інших цінностей, поради подорожуючим,тощо.

Розділ "Перевізникам" передбачає ознайомлення з нормативно-правовими документами, правилами перевезення небезпечних, негабаритних вантажів та новинами в сфері міжнародних перевезень автомобільним транспортом. 

                                       


Митна мапа України      Держмитслужба