Корисна інформація

Корисні посилання

Суб'єктам ЗЕД 

www.minrd.gov.ua - Офіційний сайт Міністерства доходів і зборів України. Ви зможете знайти загальні відомості, інформацію про основні напрямки діяльності,    документи, що регламентують ЗЕД в Україні, митні правила, довідники термінів.

WWW.RADA.KIEV.UA - Сервер Верховної Ради України - безкоштовна база законодавства, інформація по юридичних виданнях.

WWW.UKRDZI.COM - Сайт центру Держзовнішінформ- провідного інформаційно-аналітичного та експертного центру України у сфері зовнішньої торгівлі. Представлені довідкові  та індикативні ціни на продукцію, інформація з маркетингових досліджень за деякими групами товарів, інформаційно-статистичні дані за матеріалами міністерств і відомств України

WWW.UCCI.ORG.UA - Торгово - Промислова палата України. На сайті представлена загальна інформація про ТПП, інформація по послугах, що надаються ТПП. Наводиться перелік документів для отримання сертифікатів походження товарів. Крім того є інформація з міжнародного комерційного арбітражу.

 

Перевізникам

www.asmap.org.ua - Офіційний сайт Асоціації  Міжнародних Автомобільних перевізників України (АсМАП України). Асоціація сприяє розвитку перевезення вантажів та пасажирів автомобільним транспортом, в тому числі у міжнародному сполученні, представляє інтереси своїх учасників в органах державної влади, міжнародних організаціях, захищає права учасників, забезпечує зв’язки з громадськістю. 

 

Громадянам

www.minrd.gov.ua - Офіційний сайт  Міністерства доходів і зборів України. На сторінках вищезгаданого сайту містяться нормативно - правові акти України з питань митного контролю та оформлення предметів громадян, порядок ввезення, вивезення валюти, порядок декларування особистих речей, тощо.


Митна мапа України      Держмитслужба