Бухгалтеру. Нові умови для переказування іноземної валюти юрособою

 Постановою від 20 серпня 2015 року № 544   Національний Банк України розширив відповідний перелік випадків щодо заборони купівлі, перерахування іноземної валюти юридичною особою.

Наводимо текст даної Постанови.

                                                                     ПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО БАНКУ УКРАЇНИ

                                                                                         ПОСТАНОВА

                                                                                     20.08.2015  № 544

Про внесення зміни до постанови Правління Національного банку України від 3 червня 2015 року № 354

Відповідно до статей 7254456 Закону України "Про Національний банк України", статей 5, 11, 13 Декрету Кабінету Міністрів України від 19 лютого 1993 року № 15-93 "Про систему валютного регулювання і валютного контролю" та з метою спрощення порядку проведення деяких валютних операцій Правління Національного банку УкраїниПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Доповнити підпункт 17 пункту 6 постанови Правління Національного банку України від 3 червня 2015 року № 354 "Про врегулювання ситуації на грошово-кредитному та валютному ринках України" (зі змінами) новим абзацом такого змісту:

"на переказування іноземної валюти юридичною особою в сумі, що не перевищує 50 000 доларів США (еквівалент цієї суми в іншій валюті за офіційним курсом гривні до іноземних валют, установленим Національним банком України на дату переказу) протягом одного календарного місяця на підставі однієї індивідуальної ліцензії Національного банку України (норми цього абзацу не поширюються на випадки здійснення операцій на підставі індивідуальних ліцензій, визначені абзацами шостим - восьмим цього підпункту)".

2. Департаменту відкритих ринків (Пономаренко С.В.) довести зміст цієї постанови до відома банків України для використання в роботі, а банкам України - до відома їх клієнтів.

3. Постанова набирає чинності з дня, наступного за днем її офіційного опублікування.

                              Голова                                                                                            

                                                               В.О. Гонтарева