Як отримати дозвіл на переміщення товарів до (із) зони АТО

Заява подається у письмовому вигляді до представництв Головного міжрегіонального управління оперативного забезпечення зони проведення антитерористичної операції Державної фіскальної служби України

Відповідно до Наказу Антитерористичного центру при Службі безпеки України від 22 січня 2015 року № 27 затверджено Тимчасовий порядок контролю за переміщенням осіб, транспортних засобів та вантажів вздовж лінії зіткнення у межах Донецької та Луганської областей (Тимчасовий порядок).

Так, відповідно до п 8.1 Розділу VШ Тимчасового порядку громадянин (власник або уповноважена ним особа), який має намір ввезти або вивезти вантаж (товар), крім гуманітарної допомоги (продукти харчування, одяг, взуття, ліки, предмети гігієни тощо) та вугільної продукції (код за УКТЗЕД (на рівні 4 знаків): 2701 - вугілля кам’яне, антрацит, брикети, котуни та аналогічні види твердого палива, одержані з кам’яного вугілля; 2704 - кокс, напівкокс з кам’яного вугілля), до/з тимчасово неконтрольованих територій повинен звернутись з відповідною заявою до Головного міжрегіонального управління оперативного забезпечення зони проведення антитерористичної операції Державної фіскальної служби України (далі - ГМУОЗ АТО ДФСУ), представники якого знаходяться у таких населених пунктах:

- 04053, м. Київ, Львівська площа, 8 (ДФС України);

- 84313, м. Краматорськ, бульв. Машинобудівників, 22 (ДІД у м. Краматорськ ГУ ДФС України у Донецькій області);

- 87526, м. Маріуполь, вул. 130-ї Таганрозької дивізії, 114 (ГУ ДФС України у Донецькій області);

- 93113, м. Лисичанськ, вул. Свердлова, 347 (ДШ у м. Лисичанськ ГУ ДФС України у Луганській області), а також за місцем розташування визначених вантажних КПВВ.

Заява відповідного зразка подається у письмовій формі за визначеними адресами та дублюється на електронну адресу ГМУОЗ АТО ДФСУ: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Заяви, оформлені з порушенням, до розгляду не приймаються.

Органи ДФС за місцем реєстрації СГД вказані заяви не приймають та не розглядають. Наявні в роботі заяви на отримання дозволів на перевезення вантажу (товарів) до/або з неконтрольованої території місцеві органи ДФС повинні направити на розгляд до ГМУОЗ АТО ДФСУ.